26 Mayıs 2016 Perşembe

İste Türkiye de Bizlere Yön Verenler

Biliyoruz ki Blog, site, seo, web daha doğrusu internet üzerine kurulmuş online yaptığımız herşey okulda yada birileri tarafından anlatılarak öğrenilmiyor. Mutlaka araştırmalarımız doğrultusunda ilerliyoruz. Bunların bulunduğu da Türkiye de o kadar gelişmiş bilgi kaynakları o kadar ilerlemiş webmaster blogları, forumları ve siteleri varki adeta birbirleri ile hem teknolojik bazda hemde ilgi alaka ve internet bilgi aktarımı bazın da bizlere her türlü bilgiyi sunmak adina gerekli herşeyi yapıyor . İste onlardan en popülerleri.

     Www.r10.com  Şuan inceleyeceğimiz r10 sitesi adeta googlenin anahtarı konumunda ve o kadar ilerlemiş ki üyelik kabul etmiyor ve üye olmak için mutlaka başka bir üyenin varsa referans verebilme hakkı size referans veriyor  öyle üye olunabiliyor. Tabiki sizin kefiliniz olmuş oluyor yaptiklarinizdan sorumlu tutuluyor hatta sizin yüzünüzden banlanabiliyor. Şuan Türkiyenin en popüler webmaster sitesi ve paylaşım sitesi olarak gözümüze çarpıyor.
 
Www.webmastersitesi.com bir diğer webmaster ve paylaşım sitesi olarak gözümüzün önüne geliyor. Benimde üye olduğum sitede online satış bilgi paylaşımı blog ve ne hakkında istiyorsanız o paylaşıma açik bazen budamı olur dedirten cinslerde var ama içeriğini arastirdiğinizda olayın gerçekten olduğunu görüyorsunuz.
    Www.wmaracı.com siteside günlük olarak en çok tıklanan muhteşem bir webmaster paylaşım forumu. Üyelik için kendinizi ispatlamadan kabul etmeyen forumda yine kazanç bilgi ve birikim üzerine herşey paylaşılabiliyor.
Www.iyinet.com buda bir başka webmaster forum sitesi diğerleri ile yarışa giren sitede herşeye açık paylaşımlar yapabiliyor. Üye olmak için kesinlikle alan adiniza bağlı bir mail kullanmak zorundasınız.
   Bence bu muhteşem dörtlünün birisine üye olup takip ettiğinizde altından kalkamayacağız bir konu yok. O kadar bilginiz genişliyor o kadar yeni yeni şeyler öğreniyorsunuz ki üç beş yıl takipten sonra gerçekten ben hacker oldum diyebilecek cinsten. Çünkü şuanda dünyada webmaster olarak en önde bulunan ülke Türkiye paylaşım bazındada öyle . Bu konularda o kadar kendimizi geliştirmişiz ki gerçekten şaşılacak cinsten.Tabiki uyanıklık ve pratik yollarıda var olayların. Onlarda bizim milletimizin daha doğrusu Türkün vazgeçilmezi diyebilirim

4 yorum:

 1. kardeşim siteler güzel de tc kimlik telefon vs isteniyor. orası sıkıntılı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zaten Bu Sıtere Kayıt Olurken Konu Icındede belırttıqım Gıbı Her Onune gelen Kayıt Olamıyor Kayıt formunu doldursa bıLe kabul Gormuyor. :-) Kendini Ispatlaman Lazim.

   Sil
 2. R10da üyeliğm var referans gerektiriyor sıkıntılı :)

  YanıtlaSil